Rożek bambusowy

Wielu młodych, niedoświadczonych rodziców, z niepewnością chwyta swojego maluszka w ramiona. Nie chcą zrobić mu krzywdy, nie czują się pewni w całkowicie nowej dla nich roli. Kiedyś noworodki nosiło się w dużych, ciężkich becikach. Dzieci wyglądały w nich uroczo, jednak dla opiekunów był to dodatkowy, często niemały ciężar. Współcześnie dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie rożka bambusowego, który pozwala komfortowo i bezpiecznie podnosić i przenosić niemowlę, gdy to śpi. Niemowlęce rożki bambusowe to akcesoria, które można używać w domowych warunkach i łatwo zabrać ze sobą w podróż. Mieszczą się w wózku, łóżeczku, kołysce, a także popularnych w ostatnich latach koszach Mojżesza.

Rożki bambusowe to ciekawy pomysł na prezent dla młodych rodziców. Mogą oni nosić swoje maleństwo w komfortowy sposób, pomagają też nabrać pewności siebie w opiece nad niemowlakiem. Rożki zapewniają stabilne, pewne trzymanie i podnoszenie dziecka. Dowiedz się, dlaczego warto z nich korzystać i wybierz jeden dla siebie!

UWAGA! Prezentowane przez nas zdjęcia mają charakter poglądowy. Każdy produkt jest szyty na zamówienie Klienta i kolor jak i rozmieszczenie wzoru mogą różnić się od prezentowanego na zdjęciu, w zależności od partii materiału.

Wyświetlanie 1–16 z 28 wyników